Co je nového a co chystáme

Právě probíhají změny, velké změny.

Začínáme zlehka. To, co vidíš na webu, jsou do detailu vyladěné produkty. Je to kostra. Máme jich mnohem více, avšak ve fázi testování. Musíme vše důkladně zkontrolovat. A to: Důkladnost šití, kvalitu tisku, kvalitu materiálu včetně soudržnosti, každý grafický detail zda odpovídá předloze, možné poškození kousků během dopravy, jestli sedí velikosti atd. Kus po kusu. Prostě nevypustíme nic, o čem si nebudeme stoprocentně jistí, že je to správné ořechové a v top stavu pro tebe, naši zákaznici, našeho zákazníka.

Slíbili jsme, že spustíme 5.5., tak jsme to udělali.

I když ne úplně připravené. Nevadí, slib jsme splnili a tak bychom to s těmi sliby chtěli dodržet i do budoucna. Nyní fotíme produkty nejen na štíhlých postavách, ale i na postavách s jinými proporcemi. Prostě bychom chtěli zprostředkovat pocit z krásy v našich hadrech úplně všem!

První budou legíny.

Během května a června pro tebe připravujeme další designy legín. Jak nové, tak některé oblíbené fejkové, avšak s logem UTOPY. Dalo by se říct, že každý týden dva přijdeme s nějakou novinkou.

Paralelně s legínami vyvíjíme dámské kraťásky a podprsenky. Ať máš to léto pěkně barevný, že jo.

Mikiny budeme mít hotové koncem léta zdá se.

Nejen pro dámy, ale i pro pány.

Pro pány právě navrhujeme kraťasy a ladíme střih mikin. Dříve jsme se pánům moc nevěnovali a to teď měníme, protože poptávka po pánské variantě UTOPY dámských hadříků roste.

Už žádný zmatek, prostě UTOPY.

Loni jsme si zahrávali z ohněm a trochu riskovali. Zamíchali jsme k Fake další značky, Fake přejmenovali na UTOPY a udělali jsme celý shop nepřehledný. To teď měníme. Pro potřeby rebrandu jsme připravili novou grafiku, která se nyní bude objevovat na našem oblečení. Výhradně UTOPY a další produkty, i když je máme skladem, necháváme je na eshopu skryté.

Toť vše takhle pro začátek.

Těš se s námi na blízkou budoucnost a piš nám podněty, rádi si něco od tebe přečteme.

TOM

UTOPY.cz

(O novém logu si můžeš přečíst zde.)

sledujte nás #utopystore

Tabulka velikostí