Jak správně nosit legíny?

Většina žen a dívek přemýšlí nad tím, jak správně nosit legíny.  Legíny totiž představují oblíbený módní trend a proto se způsob nošení liší podle příležitosti. Proto jsme pro vás připravili základní inspirující návod.

Běžné nošení - top zakrývá zadeček

jak správně1

Pro běžné nošení doporučujeme zvolit k legínám volnější top, tuniku, delší tričko nebo klasické šaty, který zakryje zadeček a stehna. V tu chvíli, kdy máme zakrytý zadeček, nám legíny tvoří vlastně jen doplněk oblečení. Nejsou to klasické kalhoty a jejich funkci se ani nesnaží nahradit.

Volnější vrchní díl oblečení vám pak dodá na kouzlu. Tuto variantu může nosit každá z žen a to i v případě faldíků na zadečku a bocích. Tyto nedokonalosti redukované legínami zakryje volnější svršek.

Správně zvolená kombinace na jaro a podzim, popřípadě letní večery.

 

 Sexy dračice na večerní párty - krátké tričko

 jak správně2

Pokud se chcete předvést na diskotéce, nebo jen přitáhnout pozornost okolí, vezměte si kratší top, který nezakrývá pozadí. V tom případě se jedná o odvážnější variantu prezentace legín. Jde o variantu u které nesmí chybět sebevědomí , lze totiž očekávat, že pánům bude sklouzávat pohled o něco níže.

V případě, že má žena hezkou postavu, nemusí mít strach nosit legíny jako plnohodnotný spodní díl outfitu.

Ale pozor! Ve chvíli, kdy nám kouká zadeček, musíme dát velký, ale opravdu velký pozor na zvolený materiál legín, protože průsvitnost by tady nebyla vhodná ani u nejkrásnější modelky s dokonalou postavou. Přeci jenom, i když máme nádherné spodní prádlo, je to část oblečení, kterou můžou vidět jen vyvolení. Průhlednost legín by pak vyvolala špatný ohlas u kolemjdoucích a určitě by Vás to nepotěšilo.

Legíny místo kalhot?

jak správně3

Pokud nosíme legíny místo kalhot, můžeme si dovolit daleko odvázanější modely. Protože až v tuto chvíli, kdy jsou vidět v celé délce, můžeme experimentovat s potisky … Nic nebude schováno, potisk vynikne v celé své kráse a dokonce se nám i perfektně zdůrazní hra s materiály.

Na párty jsou super vhodné crazy potisky , na večerní posezení s kamarády zase například elegantnější a pokud chceš vážně šokovat okolí a přitáhnout na sebe pohledy ostatních, doporučujeme divoké potisky.

   Další tipy k nošení legín

Legíny se dělají dlouhé délce až ke kotníkům. Samozřejmě je velice důležité, co si vezme žena za vrchní díl. Ale v základu se držíme hlavního pravidla – černá zeštíhluje a dlouhý typ legín krásně prodlužuje nohy a opticky nám také ubere nějaké to kilo.

Nezapomínej tedy na barevnou sladěnost svého oblečení. Ke tmavým legínám je vhodný světlý top a doplňky(ani to ale neplatí vždy, viz následující bod). Legíny se vyrábějí v mnoha barevných provedeních. Vol jednotlivé části oděvu a doplňky tedy tak, aby se mezi sebou netloukly.

Dalším důležitým bodem je výška tvé postavy. Legíny opticky prodlužují tělo. U menších dívek a žen doporučujeme horní díl v podobných barvách, aby byl efekt co největší.

Jaké boty si vzít k legínám?

Pro běžné nošení jsou skvělé velmi nízké boty. Jestliže se naopak chceš předvést, zvol vysoké boty na podpatku.

Shrnutí – legíny nejdou úplně spoutat pravidly

A právě proto jsou tak oblíbené.Jak správně nosit legíny, to se dá asi špatně definovat, protože po mnoha barevných výstřednostech, co návrháři vymysleli, se legíny proměnily z oblečení na cvičení, přes módní doplněk a nyní už si žijí vlastním životem a množí se všechny možné druhy a kategorie.

Legíny se staly hitem 21. století a válcují všechny ostatní módní výstřelky, které se vždy ve středu pozornosti udrží jen jedno léto. Jsou seberealizací a individuálním projevem sebe sama každé ženy. Pomocí legín vyjadřujeme například to, kam jdeme, co očekáváme, jestli jsme tiché dívky, střelené divoženky, holky zblázněné do umění, nebo pošetilé romantičky….

Za všechny tyhle možnosti jsme neskutečně rádi a doufáme, že se bude objevovat více a více těchto ztřeštěných legín a vy máme možnost si u nás vybrat ty, které jsou pro nás nejvhodnější. Hurá do toho, nebojte se experimentovat!

A kde koupit legíny?

www.fakeeurope.eu/leginyfake/