Náš příběh

UTOPY není jen značka oblečení. Je to chuť tvořit, chuť žít a růst.

 

 

Člověk by řekl, že je jednoduché prodávat oblečení, mít vlastní značku. Taky jsem si to myslel na začátku tohoto příběhu. Příběhu, který měl hodně proher, a i několik vítězství. Ale odhodlání vytvořit kousky prvotřídní kvality, nabídnout oblečení, které bude středem pozornosti a dokázat světu, že v Čechách dokážeme vyrábět stále ještě na světové úrovni byl a stále je ten pomyslný hnací motor, který UTOPY posouvá stále kupředu i přes všechny těžkosti.

Příběh UTOPY se začal psát v roce 2017 úplně s jinou představou o tom, jak bude tato značka vypadat. Původně se značka jmenovala UTOPY Fashion a dovážela kvalitní, ale nevšední zboží z různých koutů světa. Během roku jsem sice získal hodně zkušeností (já Tom), ale taky jsem zjistil, že dovoz zboží není ideální. 

Vysoké nároky na kvalitu, zpracování, ale i touha nabízet to nejlepší v ČR, byly hybatelem začít produkovat vše v této nádherné zemi a pod vlastní značkou. Trvalo to od roku 2018 do konce roku 2019 než se firma pořádně ustálila a začala se dostávat do širšího povědomí pod značkou UTOPY wear.

Postupem času se ukázalo, že stovky hodin testování materiálů, potisků ale i zakládání si na preciznosti a originalitě našeho zboží, je to, co chceme zákazníkům nabízet. Jakýkoliv kousek, který je pod naší značkou vyroben je zárukou, že je graficky originální, ale z toho nejlepšího materiálu, který v současnosti je dostupný.

V roce 2020 rozšiřujeme nabízený sortiment a stáváme se plnohodnotnou lifestyle sportovní značkou. To, že se nám vrací opakovaně zákazníci nám dokazuje, že jít cestou kvality a originality bylo dobré rozhodnutí.

 

 

 

 

Tom,

Majitel UTOPY

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení