Náš příběh

UTOPY není jen značka oblečení. Je to chuť tvořit, chuť žít a růst.

 

 

Člověk by řekl, že je jednoduché prodávat oblečení, mít vlastní značku. Taky jsem si to myslel na začátku tohoto příběhu. Příběhu, který měl hodně proher, a i několik vítězství. Ale odhodlání vytvořit kousky prvotřídní kvality, nabídnout oblečení, které bude středem pozornosti a dokázat světu, že v Čechách dokážeme vyrábět stále ještě na světové úrovni byl a stále je ten pomyslný hnací motor, který UTOPY posouvá stále kupředu i přes všechny těžkosti.

Příběh UTOPY se začal psát v roce 2017 úplně s jinou představou o tom, jak bude tato značka vypadat. Původně se značka jmenovala UTOPY Fashion a dovážela kvalitní, ale nevšední zboží z různých koutů světa. Během roku jsem sice získal hodně zkušeností (já Tom), ale taky jsem zjistil, že dovoz zboží není ideální. 

Vysoké nároky na kvalitu, zpracování, ale i touha nabízet to nejlepší v ČR, byly hybatelem začít produkovat vše v této nádherné zemi a pod vlastní značkou. Trvalo to od roku 2018 do konce roku 2019 než se firma pořádně ustálila a začala se dostávat do širšího povědomí pod značkou UTOPY wear.

Postupem času se ukázalo, že stovky hodin testování materiálů, potisků ale i zakládání si na preciznosti a originalitě našeho zboží, je to, co chceme zákazníkům nabízet. Jakýkoliv kousek, který je pod naší značkou vyroben je zárukou, že je graficky originální, ale z toho nejlepšího materiálu, který v současnosti je dostupný.

V roce 2020 rozšiřujeme nabízený sortiment a stáváme se plnohodnotnou lifestyle sportovní značkou. To, že se nám vrací opakovaně zákazníci nám dokazuje, že jít cestou kvality a originality bylo dobré rozhodnutí.

 

 

 

 

Tom,

Majitel UTOPY