Muži

Objev svůj styl!

Vstát, navléknout tričko, hodit na sebe kalhoty a pro outfit zvolit vhodný doplněk… Činnost, která se může zdát jednotvárná, ne ale ve chvíli, kdy se jedná o oblečení UTOPY. Ať chceš, nebo ne, osobitý a originální vzhled těchto stylových kousků tě jednoduše zvedne ze židle a nabije tě energií. A nejenom tebe. Okolí z tebe nedokáže spustit zrak. Ale pozor! Musíme tě varovat, tenhle styl není nic pro šedé myšky. Je pro muže, kteří dobře ví, co je to jistota, a které jen tak něco nezastaví. 

#ShowMore#

Oblečení pro každé tvé já

 • Miluješ výrazné barvy stejně jako my?
  Nech se okouzlit naším výběrem -  barevné mikiny a barevné trička s originálními vzory od českých designérů si tě získají na první pohled.

 • Zakládáš si na kvalitě?
  Poznej ten nejlepší certifikovaný materiál na českém trhu. Kvalitní mikiny a kvalitní tričkaUtopy si prostě zamiluješ.

 • Pohodlí je pro tebe na prvním místě?
  Mikiny s kapucí a trička s vymazleným střihem ti zaručí naprosté pohodlí a komfort při jakémkoli pohybu.

 • Jsi prostě sportovec?
  I pro tebe jsme v Utopy připravili velký výběr. Sportovní mikiny a sportovní trička vhodné na atletiku, míčové sporty i outdoor.

 • Okolí tě nazývá módní ikonou a ty jsi pozornost náramně užíváš? 
  Tak to si našla tu správnou značku. Mikiny s potiskem a trička s potiskem s originálními designy, které zaujmou už na tebe čekají.

Jaké je oblečení Utopy?
Univerzální! 3d mikiny, originální mikiny, sportovní mikiny, stylové mikiny, fitness trička, trička na cvičení nebo na běhání...... U nás se najde oblečení pro každého. 

70 položek celkem
panske tricko connect by utopy front
Akce
940 Kč–32 %
od 639 Kč
+ další
U22-034-XS
Nahoru
Další produkty