Dripp

19 položek celkem

Při kolekci Dripp se každému vybaví něco jiného. Ať už je to mezihvězdné mračno, nepoddajná řeka nebo snová galaxie, uhrane každého. Jsou zkrátka jako z jiné dimenze! Cítíš neodolatelnou touhu si kolekci neustále prohlížet? To chápeme, jsou to totiž kousky, které chceš mít doma. A doma je chtějí mít všichni, vídají je ve snech. Nech se unést na obláčku tajemna a staň se nadpozemskou. Utopy je česká značka slowfashion módy. Design tak mají na svědomí čeští grafikové a promyšlené střihy jsou šity našimi švadlenkami. Dopřej si kvalitu a radost, obleč se do kolekce Dripp!

#ShowMore#

Oblečení pro každé tvé já

 • Miluješ výrazné barvy stejně jako my?
  Nech se okouzlit naším výběrem -  barevné mikiny a barevné legíny s originálními vzory od českých designérů si tě získají na první pohled.

 • Zakládáš si na kvalitě?
  Poznej ten nejlepší certifikovaný materiál na českém trhu. Kvalitní mikiny a kvalitní legíny Utopy si prostě zamiluješ.

 • Pohodlí je pro tebe na prvním místě?
  Mikiny s kapucí a legíny s vysokým pasem vymazleným střihem ti zaručí naprosté pohodlí a komfort při jakémkoli pohybu.

 • Jsi prostě holka sporťačka?
  I pro tebe jsme v Utopy připravili velký výběr. Sportovní mikiny a sportovní legíny vhodné na atletiku, míčové sporty i outdoor.

 • Okolí tě nazývá módní ikonou a ty jsi pozornost náramně užíváš? 
  Tak to si našla tu správnou značku. Mikiny s potiskem a legíny s potiskem s originálními designy, které zaujmou už na tebe čekají.

Jaké je oblečení Utopy?
Univerzální! 3d mikiny, originální mikiny, dámské sportovní mikiny, stylové mikiny, fitness legíny, legíny na cvičení, legíny na jógu, módní legíny, originální legíny nebo klidně elasťáky na lítačku.. U nás se najde oblečení pro každou.