Od 16.7 do 19.7 - omezený provoz - možné opoždění expedice objednávek - Team UTOPY je na Colours of Ostrava

Projekty EU

V roce 2020 - 2021 získala firma UTOPY Fashion s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

Podpora byla poskytnuta firmě UTOPY Fashion s.r.o. v rámci voucheru na kreativní služby, které se týkají projektů na vytvoření nového eshopu UTOPY včetně jazykových mutací pro SK,HU,RO, tvorby komunikačních a marketingových kampaní a jejich tříměsíční správu, vytvoření a zavedení těchto kampaní v již zmíněných zemích. Dále byla poskytnuta dotace na výrobu videí a fotografií, které budou použity pro propagaci a marketingové účely firmy jak v ČR tak zahraničí.

Účelem a cílem poskytnutých podpor jsou: navýšení celkových příjmů firmy a zlepšení prezentace UTOPY Fashion. Očekávaným výstupem v rámci voucheru na kreativní služby jsou: vytvoření funkčního eshopu UTOPY Fashion včetně jazykových mutací, tvorbu komunikačních  a marketingových kampaní, vytvoření produktových a brand videí, vytvoření produktových a lookbokových fotografií.

Projekty vytvořené v rámci Specializovaných voucherů firmy UTOPY Fashion s.r.o jsou spolufinancován Evropskou unií.

 

  praha

 

EU