Projekty EU

V roce 2020 - 2021 získala firma UTOPY Fashion s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

Podpora byla poskytnuta firmě UTOPY Fashion s.r.o. v rámci voucheru na kreativní služby, které se týkají projektů na vytvoření nového eshopu UTOPY včetně jazykových mutací pro SK,HU,RO, tvorby komunikačních a marketingových kampaní a jejich tříměsíční správu, vytvoření a zavedení těchto kampaní v již zmíněných zemích. Dále byla poskytnuta dotace na výrobu videí a fotografií, které budou použity pro propagaci a marketingové účely firmy jak v ČR tak zahraničí.

Účelem a cílem poskytnutých podpor jsou: navýšení celkových příjmů firmy a zlepšení prezentace UTOPY Fashion. Očekávaným výstupem v rámci voucheru na kreativní služby jsou: vytvoření funkčního eshopu UTOPY Fashion včetně jazykových mutací, tvorbu komunikačních  a marketingových kampaní, vytvoření produktových a brand videí, vytvoření produktových a lookbokových fotografií.

Projekty vytvořené v rámci Specializovaných voucherů firmy UTOPY Fashion s.r.o jsou spolufinancován Evropskou unií.

 

  praha

 

EU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení