Transformujeme se!

A z rebelství se stala utopie….

 

Mít e-shop s módou je jednoduché! To svede každý! Jen nakoupíš v Číně, Indii nebo na Ali, a v Čechách to prodáš! Máte moc předražené zboží. Dejte mi to za polovic a beru to! Na Aliexpressu jsem to viděla za 150 a vy to máte za 1400….

Tato a další slova slýchávám každý den.

Když jsem přicházel do světa módy tak jsem chtěl něco změnit. Nesnášel jsem, když si nějaký kus oblečení koupím a po jednom použití ho musím reklamovat nebo hůř vyhodit. Dostávaly se mi do ruky předražené kousky, super nabídky na legíny z Polska, Bangladéše anebo Číny, které se po pár použitích ve většině případů zničí nebo operou. A to já nechtěl!

 

Chtěl jsem kvalitu! Eleganci! Vysoké záruky! A hlavně moct věřit tomu, co prodávám!

 

Založit FAKE bylo naše rebelství. Původní myšlenka byla výsměch šílenství kolem značek a proto vznikl FAKE nebo-li falzifikát, padělek. Chtěli jsme ukázat světu, že může vzniknout něco, co je proti proudu a zároveň si najde v českém mainstreemu své místo. Chtěli jsme nabídnout něco, co rozsvítí barvami českou šeď. Povedlo se a k našemu překvapení se stal FAKE plnohodnotnou značkou.

Měli jsme radost, že v tak krásné zemi jako je Česko dokážeme nabídnout kvalitní věci, které přitáhnou davy a které budeme s pýchou vyrábět. A navíc kompletně v Čechách.

Rostli jsme, padali jsme, někde jsme zaspali. A to teď společně s týmem dalších rebelů měníme!

LOGO

 

Plánujeme! Kreslíme! Šijeme! Vyvíjíme!

Jelikož nám teď na stole leží spousta nápadů na nové designy, spousta nápadů jak přenést stávající designy na další druhy oblečení anebo doplňky, spousta nápadů jak rozšířit portfolio pro ženy ale i pro muže, musíme udělat zásadní rozhodnutí. Primárně s ohledem na zahraničí, kde je po našich vzorech vysoká poptávka ale zároveň se název FAKE jeví s ohlednem na okolnosti posledních let jako problematický. Rozhodli jsme se proto nové věci stylizovat již pod novou značku. UTOPY.

logo-utopy-small

 

A tak se z rebelství stává Utopie…. A tak se z FAKE stává UTOPY store

Co jsme pro Vás během posledního měsíce stihli udělat?

 • Otevřeli jsme výdejnu a umožnili vyzkoušení vybraného oblečení v Praze
 • Zavedli jsme rozvoz zdarma pro ČR a SK
 • Zvedli možnost vrácení bez udání důvodu na 100 dnů

 

Co jsme ještě nestihli, ale v dohledné době na Vás na UTOPY čeká?

 • Vzniká první jedinečný design kšiltovky, který plánujeme uvést do prodeje koncem srpna, další budou následovat. Designy jsou sladěné s existující kolekcí FAKE, byť pod značkou UTOPY.
 • Právě vyrábíme vyprodané velikosti všech FAKE kousků, které budou na eshopu v průběhu září
 • Naše ambasadorka právě testuje prototyp sportovní podprsenky, kterou budeme vyrábět ve vzorech fejku pod značkou UTOPY, vypustíme ji do světa během září/října
 • Vzniká prototyp legín s vysokým pasem, který vypustíme do světa během podzimu
 • Kreslíme a ladíme nové designy na legíny, které by mohly být vyrobené ještě před Vánoci
 • Vyvíjíme vhodný střih na pánské mikiny, které budou dostupné na jaře 2019
 • Třídíme Vaše připomínky ke střihům, designům a postupně vše ladíme k absolutní dokonalosti
 • Ladíme věrnostní bonusový program
 • Kupujeme velkou zásobu kafe, abyste si na naší prodejně během zkoušení mohli v klidu posedět :)

A to není vše!

Nově přibyde na shopu oblečení světových značek, které nikdo v Čechách nenabízí. Značky, které nabízí stejnou kvalitu jako nabízí FAKE a ctí i stejné zásady při výrobě. Ctí i náš postoj k rebelství. Jsou jedinečné a máte se tedy na co těšit.

UTOPY store se tak stává výrobcem vlastního oblečení spojený s fashion hubem dalších značek. Protože každý má právo si vybrat to své.

Nově mj. přicházíme s následujícími tématy: Sháníte věci na jógu? Svítící věci na party? Kousky ze slow-fashion? Věci z pravé kůže? NENÍ PROBLÉM!!! Stačí jen přijít a vybrat si!

screen-web

 

A co se stane s FAKE?

Fake zůstává. Většina původních designů zůstane pod značkou FAKE. Plánujeme i čas od času vypustit limitovanou edici, aby se nám všem moc nestýskalo. Pokud bude přetrvávat poptávka, rozhodně nebudeme značku v Čechách tlumit. To ukáže čas. Do zahraničí s ní však již nepočítáme. Doména bude přesměrována na nový web. Facebook stránka a Instagram účet se přejmenuje.

Transformace proběhne od pondělí 30.7. a hotovo bude k 1.8.2018. Pro další informace sledujte náš Facebook.

Celý tento přerod je jen dalším důkazem o našem rebelství. Nebojíme se, jdeme do toho, těšíme se!

Věříme, že i Vy!

Pozvedneme český trh s módou a nabídneme kvalitní a zaručené alternativy, které nikdo jiný nenabízí. Díky přejmenování můžeme našim zákazníkům přinést všechny výhody, co přinášel FAKE a mnohé další k tomu.

Závěrem:

Když jsem vstupoval do módního průmyslu, tak mě mnoho lidí odrazovalo.  Ale já chtěl nabídnout něco, za co se nebudu muset stydět. Chtěl jsem nabídnout takové kousky, designy a takovou kvalitu, že nás zákazníci budou milovat.

Každý den se já a můj team snažíme uspokojovat rostoucí poptávku, a přitom zůstat věrní naší krásné zemi. A nabídnout Vám fashion utopii!

Pojďte do toho s námi i pod novou značkou!

Děkujeme, že jste s námi!

 

Za báječný team FAKE / UTOPY store

TOM

jednatel společnosti

 

 

sledujte nás #utopystore

Tabulka velikostí