UTOPY challenge - co nového jsme si pro tebe připravili?

Jsi připravená čelit nové výzvě? A ne, nemyslíme výzvu k zaplacení dlužné částky ani opětovanou výzvu k vyzvednutí zásilky nebo výzvu k dodržování mimořádného opatření. Z naší výzvy budeš mít na rozdíl od těch ostatních radost. A radost je to, co teď každý měsíc rozdáváme – je tu zbrusu nová UTOPY Challenge!

 

Vyzýváme tě…

… aby sis na sebe vzala svoje oblíbené kousky z dílny UTOPY wear a vyfotila se nám v nich. Je v podstatě jedno, jestli pořídíš svůdné výtahové selfie s naší čelenkou na hlavě, nebo jestli poprosíš sousedku, aby tě vyfotila, až poběžíš ve svých oblíbených legínách kolem obecního rybníka. Důležité je, aby z tebe sršela radost, krása a energie hodná řecké bohyně Afrodity při ranním plavání s delfíny. Až bude tvé umělecké dílo hotové, pověs ho na svůj Instagram, v příspěvku nás označ (@utopywear) a hrdě přidej hashtag #radostzutopy.

sports-bra-mockup-of-a-woman-with-headphones-38453-r-el2

Ale proč?

Protože nám tím uděláš radost, a my jsme pak dojatí – a když jsme dojatí, rádi rozdáváme dárky a posíláme radost mnohonásobně zpět. Každý měsíc proto vylosujeme jednu šťastnou z vás, která od nás za odměnu obdrží jedny naše originální legíny UTOPY. Není jednoduše nic krásnějšího, než když vidíme, jakou mají naše zákaznice radost, a tu radost se s námi rozhodnou sdílet. Sdílej s námi i tu svoji a ukaž nám, jak sluší UTOPY wear tobě! <3